Het was weer lol met die knol!

Zaterdag 3 mei 2025

De workshop Lol met die knol werd weer erg gewaardeerd. Hieronder een verslagje:

Het was een leuke middag, veel verschillende dingen doen die Anne en Lotte uitlegde. Dan kijken of je pony het ook kon en snapte. Elsa vond sommige dingen moeilijk, dan zag je haar echt denken..”wat moet ik doen?” De bloem met de balken waren het allerleukste. Zou dit zeker vaker willen doen!
Etain de jong


Ik vond lol met je knol erg leuk. Ik had er veel van geleerd en nu weet ik zelf ook een beetje hoe je grondwerk kan doen. Ik ging puck achter uit laten lopen en  ik ging puck laten longeren met een touw over balkjes heen en dat was heel leuk en het ging best goed verder hadden we nog andere dingen gedaan van grondwerk en dat was ook heel leuk en puck was heel erg braaf.
Feline Maijer


Foto’s van Anouschka de Jong

About the author

Esther Wagenaar rijdt al sinds 2007 bij manege Warnaar. Eerst meestal op Rozarella, nu al een aantal jaren op Cleopatra. Ze heeft meegedaan aan verschillende shows, o.a. als Maria in The Sound of Music. De laatste paar keren is ze verantwoordelijk voor de muziek.
Esther heeft deze website gebouwd en houdt deze het vaakst bij. Voor vragen over de website kun je bij haar terecht.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *